GORĄCE INFO Z KAZACHSTANU !!!

Podziel się

W dniu wczorajszym odbyło się oficjalne otwarcie MISTRZOSTW ŚWIATA w KAZACHSTANIE.

IMG_5836

Tegoroczni faworyci to oczywiście blok wschodni: Rosjanie, Ukraina, Białoruś a także Kazachstan,

IMG_5833

IMG_5835

TRZYMAMY KCIUKI  za naszych reprezentantów, być może okażą się „czarnym koniem” mistrzostw, z braku mroźnej zimy są spragnieni wędkowania i połowów podlodowych.

IMG_5832

Na łowisku dominuje leszczyk i płotka, połowy powinny być obfite a o wyniku zadecyduje technika, skuteczne nęcenie i trafnie wywiercone dziury. W ponad metrowym lodzie nie wierci się tak wielu otworów jak na tradycyjnych zawodach podlodowych w Polsce.

Jutro (tj. piątek 16.03.2018) zawody rozpoczną się o godzinie 10:00 tamtejszego czasu czyli o godzinie 5:00 czasu polskiego, czas trwania tury to 3 godz, czyli ok południa naszego czasu powinniśmy znać wyniki po pierwszym dniu rywalizacji.

Po dzisiejszej odprawie i losowaniu sektorów sytuacja naszej drużyny kształtuje się następująco:

1.sektor A – Radosław Wojtak

2.sektor B – Tomasz Nysztal

3.sektor C – Bartosz Głowacki

4.sektor D – Robert Florczak

5.sektor E – Bogdan Murzyn

6. Dariusz Jankowski – rezerwowy

Warto wspomnieć o bardzo wymagających warunkach pogodowych i sprzęcie, który najlepiej funkcjonuje w takowych realiach, wszystkie reprezentacje oprócz Łotwy, używają świdrów firmy Nero, najlepiej sprawujących się w tak trudnych warunkach przy grubej pokrywie lodowej, nawet wierni Rapali skandynawowie tym razem musieli uznać wyższość wschodniej produkcji.

IMG_5838 IMG_5837

Oceń post

Ostatnie wpisy