O nas

Kim jesteśmy

  1. Główny kierunek naszej działalności: produkujemy, importujemy, eksportujemy i sprzedajemy żywe przynęty wędkarskie OD PONAD 20 LAT
  2. Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie sklepów i hurtowni zoologiczno- wędkarskich w pokarmy akwarystyczne
  3. Hurtownie i sklepy wędkarskie znajdą u nas także ofertę glin i zanęt
  4. Jako pionierzy w sprzedaży wyczynowego sprzętu podlodowego zapraszamy hurtownie, sklepy i najbardziej wymagającego Klienta Indywidualnego do profesjonalnego sklepu internetowego z częściowo przez nas wytwarzanymi akcesoriami pod czujnym okiem utytułowanego zawodnika, Mistrza Polski, Roberta Florczaka, który od dziesięciu lat nieprzerwanie reprezentuje nasz kraj podczas Podlodowych Mistrzostw Świata
  5. W 2002r. powstał Klub Robaczki Liwi, w którym sześciu utalentowanych podlodowców godnie reprezentuje nas na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej.


Firma nasza jest producentem i hurtowym sprzedawcą żywych przynęt wędkarskich. Na rynku polskim i europejskim istniejemy od ponad dwudziestu lat, oferujemy towar najwyższej jakości pochodzący wyłącznie ze sprawdzonych źródeł (uznanych producentów rynków krajowych i zagranicznych). Jesteśmy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Przynęty nasze zdobyły uznanie w środowisku wędkarzy wyczynowych, niejednokrotnie wspomagając zawodników krajowych i zagranicznych w zajmowaniu czołowych lokat.

W naszym asortymencie hurtownie i sklepy wędkarskie znajdą także glinyzanęty oraz kukurydzę natomiast sklepy zoologiczne bardzo szeroką ofertę pokarmów akwarystycznych żywych, mrożonych, suszonych, płatkowanych, itp.

Dla zimowych zapaleńców przygotowaliśmy coś specjalnego, sklep internetowy, w którym regularnie uzupełniamy nowinki oraz akcesoria, niejednokrotnie dostępne tylko w LIWI.

W tej dziedzinie służymy nieocenionym doradztwem utytułowanego zawodnika, Mistrza Polski, Roberta Florczaka, nieprzerwanie, od dziesięciu lat reprezentującego barwy naszego kraju na Podlodowych Mistrzostwach Świata.